Usługi

 

PROJEKTY DORADCZE
W ramach consultingu zarządczego przygotowujemy i wdrażamy projekty doradcze z zakresu rentowności produktów i klientów, zarządzania kosztami oraz doskonalenia rachunku kosztów. Zajmujemy się praktycznym zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań rachunku kosztów (np.: Activity Based Costing, Target Costing) i wdrażaniem Zrównoważonej Karty Wyników (Balanced Scorcard).

DIAGNOZY
W ofercie znajdują się atrakcyjne produkty koncentrujące się na diagnozie systemów informacji menedżerskiej w wyniku której zarządzajacy uzyskują wyraźny obraz informacji menedżerskiej oraz konsekwencji jej wykorzystywania.

SZKOLENIA I WARSZTATY
W ofercie znajują sie szkolenia “na miarę”, czyli dostosowane do konkretnych potrzeb firmy, uwzględniające najnowsze rozwiązania światowe.

Mac Auditor współpracuje z gronem wybitnych ekspertów z zakresu polskiego prawa bilansowego, Międzynarodowych Standarów Sprawozdawczości Finansowej (MSSF/IFRS) oraz US GAAP. Nasi eksperci posiadają bogate doświadczenie zawodowe, reprezentują środowisko naukowe Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, aktywnie uczestniczą w pracach Krajowego Komitetu Standardów Rachunkowości, są członkami licznych organizacji zawodowych i aktywnie wykonują zawód biegłego rewidenta. Grono ekspertów uzupełniają firmy partnerskie specjalizujące się w prawie podatkowym i prawie gospodarczym.

Efektem usługi mogą być zarówno bieżące konsultacje jak i profesjonalne opracowania zawierające opinię/ekspertyzę przygotowaną i sygnowaną przez biegłych rewidentów lub wybitnych naukowców z dziedziny rachunkowości.

outsourcing księgowy

outsourcing kadrowo-płacowy

o nas

audyt finansowy

Mac Auditor Sp. z o.o. ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę outsourcingu usług księgowych i kadrowo-płacowych. W naszej pracy kierujemy się zasadą profesjonalizmu. Dokładamy wszelkich starań w celu zapewnienia firmie bezpieczeństwa – zgodności z wymogami ustawy o rachunkowości oraz prawa podatkowego.

marki grupy mac

audyt finansowy

Mac Auditor prowadzi badania sprawozdań finansowych sporządzonych według polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości.

kontakt

skontaktuj się z nami

Blog

Nunc ex orci, vehicula nec bibendum varius, pellentesque sed lacus faucibus gravida

Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Nunc auctor venenatis scelerisque. Quisque rhoncus diam vitae semper vehicula. Donec ac metus quis enim commodo tempor blandit non ante. Etiam volutpat.

Publikacje

Controlling kosztów i rachunkowość zarządcza

Zarządzanie organizacją w skomplikowanym otoczeniu biznesowym nie jest możliwe bez dostępu do odpowiedniej informacji. Stąd wzrost w ostatnich latach zainteresowania wykorzystaniem controllingu i rachunkowości zarządczej przez kadrę kierowniczą.

Materiały

Odwiedź nas

MAC AUDITOR SP. Z O.O.

Budynek Park Projects

ul. Obrzeżna 5, VIII piętro

02-691 Warszawa

Biuro

tel: +48 22 649 27 65

e-mail: macauditor@macauditor.pl